НОВИНИ І ПОДІЇ :: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ :: ТЕЛЕФОН ДОВІРИ АКАДЕМІЇ
:: ПОРТАЛ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ


НОВИНИ І ПОДІЇ

22.07.2014

Засідання спеціалізованої вченої ради Національної академії прокуратури України

22 липня 2014 року в Академії відбулося засідання спеціалізованої вченої ради, під час якого прийнято для попереднього розгляду дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук Богатирьової О.І. „Пробація в Україні: гуманізація державної політики у сфері виконання кримінальних покарань” (спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право) та Орлеана А.М. „Кримінально-правове забезпечення охорони людини від експлуатації” (спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право). Також прийнято для попереднього розгляду дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук: Ризак Я.В. „Кримінальна відповідальність за підкуп службової юридичної особи приватного права” (спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право); Брящея Р.І. „Звільнення від покарання як форма кримінально-правового реагування на вчинення злочину” (спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право); Плотнікової В.П. „Протидія ятрогенним злочинам” (спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право); Курбатової І.С. „Кримінологічні засади запобігання насильницьким злочинам щодо осіб похилого віку в Україні” (спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право); Колотила О.О. „Участь прокурора в провадженні у справах про адміністративні порушення” (спеціальність 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура).

Одночасно прийнято до захисту дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук Кузнєцова В.В. „Кримінально-правова охорона громадського порядку та моральності” (спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право) та дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Шестопалова Р.М. „Правозахисна діяльність прокуратури України поза межами кримінального судочинства” (спеціальність 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура).

17.07.2014

Електронне наукове видання „Науковий часопис Національної академії прокуратури України” включено до Переліку наукових фахових видань України в галузі юридичних наук відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 4 липня 2014 року № 793.


14.07.2014

14 липня 2014 року колективу Національної академії прокуратури України представлено нового керівника

Генеральний прокурор України Віталій Ярема представив колективу Національної академії прокуратури України новопризначеного ректора Юрія Дьоміна.

Водночас він відзначив плідну роботу попереднього ректора Академії Євгена Блажівського та подякував йому за формування потужного професорсько-викладацького складу і високий рівень підготовки молодих прокурорів.

Після цього Генеральний прокурор України поінформував присутніх про актуальні питання діяльності органів прокуратури України: самовіддану працю прокурорських працівників Донецької та Луганської областей, які в умовах бойових дій докладають максимум зусиль для фіксування та організації проведення досудового розслідування кримінальних правопорушень; проблеми законотворчості при внесенні поправок до проекту Закону України „Про прокуратуру”, який найближчим часом розглядатиметься у другому читанні Верховною Радою України. Особливо Віталій Ярема наголосив на недопущенні корупційних проявів серед прокурорських працівників, які мають бути взірцем для суспільства у цей нелегкий для нашої держави час.

У свою чергу, ректор Національної академії прокуратури України Юрій Дьомін запевнив Генерального прокурора України Віталія Ярему, що Академія виконає усі поставлені перед нею завдання.10.07.2014

Завідувачем наукової частини Національної академії прокуратури України підготовлено монографію

Завідувачем наукової частини Національної академії прокуратури України, кандидатом юридичних наук, старшим науковим співробітником Шамарою О.В. та головним науковим співробітником науково-організаційного центру Національної академії Служби безпеки України, кандидатом юридичних наук, професором Бантишевим О.Ф. підготовлено монографію „Кримінальна відповідальність за злочини проти основ національної безпеки України (проблеми кваліфікації)”.

У монографії проаналізовано дослідження і практику кримінально-правової протидії злочинам проти основ національної безпеки України, запропоновано шляхи удосконалення кримінально-правових норм, якими передбачено відповідальність за злочини вказаної категорії, а також проблемні питання кваліфікації злочинів, розташованих у розділі І Особливої частини Кримінального кодексу України.

Видання розраховано на студентів, курсантів, аспірантів (ад’юнктів), викладачів вищих навчальних закладів та працівників правоохоронних органів, які беруть участь у протидії злочинам проти основ національної безпеки України.


04.07.2014

4 липня 2014 року в Національній академії прокуратури України відбулись урочисті заходи, присвячені випуску магістрів права

Урочистості з нагоди випуску магістрів права денної форми навчання Інституту підготовки кадрів Національної академії прокуратури України відкрив Генеральний прокурор України Віталій Ярема, який привітав 197 випускників Академії із завершенням навчання, отриманням дипломів та наказів про присвоєння їм класного чину юриста 3 класу. У своєму виступі він зазначив, що випускники розпочинають професійну діяльність у період інституційних перетворень органів прокуратури України і саме від них, нового покоління прокурорських працівників, які уособлюють високий професіоналізм, патріотизм та порядність, залежить подальше утвердження верховенства права і загальнолюдських цінностей у державі.

Також Генеральний прокурор України додав, що молодим прокурорам відведено важливу роль у складний період діяльності органів прокуратури та переходу правоохоронних органів до функціонування на рівні європейських стандартів, а боротьбу з корупційними правопорушеннями визначив першим і головним пріоритетом, на якому необхідно зосередити знання, здобуті під час навчання в Академії.

Із привітанням до присутніх звернувся також заступник Генерального прокурора України Анатолій Даниленко, старший помічник Генерального прокурора України з особливих доручень Олег Литвак та ректор Академії Євген Блажівський.

Урочисті заходи з нагоди випуску завершились словами подяки магістра права Сергія Пархоменка керівництву Генеральної прокуратури України, Національної академії прокуратури України та професорсько-викладацькому складу. Від імені батьків із напутнім словом виступила мати одного з випускників Ольга Остафійчук.

Випускники зробили на згадку світлини з Генеральним прокурором України.

03.07.2014

Засідання спеціалізованої вченої ради Національної академії прокуратури України

03 липня 2014 року в Академії відбулося засідання спеціалізованої вченої ради, під час якого успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право Чернєй В.В. „Теоретичні та практичні засади запобігання злочинам у сфері діяльності небанківських фінансових установ в Україні”.

Також було прийнято до захисту дисертації: на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук Кузнецова В.В. „Кримінально-правова охорона громадського порядку та моральності” (спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право); та на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Шестопалова Р.М. „Правозахисна діяльність прокуратури України поза межами кримінального судочинства” (спеціальність 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура).

02.07.2014

02 липня 2014 року в Національній академії прокуратури України відбулося засідання Вченої ради

Інформацію щодо порядку денного засідання Вченої ради розміщено в підрозділі „Вчена рада Академії”.

27.06.2014

У Національній академії прокуратури України відбулася робоча зустріч з представниками Проекту ЄС „Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні”

27 червня 2014 року до Академії прибув головний експерт Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу „Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні” Лоїк Геран і спеціаліст з правових питань Проекту Наталія Дрьоміна-Волок.

Гості обговорили з керівництвом Академії актуальні питання співпраці та можливість проведення спільного семінару, присвяченого боротьбі з кіберзлочинністю.

Як зазначив ректор Національної академії прокуратури України Євген Блажівський, проведення семінару із зазначеної тематики не є випадковим, оскільки сучасний стрімкий розвиток технологій потребує швидкого та професійного прокурорського реагування на порушення у цій сфері.

Учасники заходу окреслили формат проведення майбутнього семінару, коло його учасників, зміст виступів.

Підводячи підсумки зустрічі, Лоїк Геран наголосив, що поєднання теоретичних лекцій, присвячених правовому регулюванню, і практичних занять, сфокусованих на доказах у конкретному кримінальному провадженні, їх оцінюванні та тактиці представлення прокурором в суді, буде корисним як для науковців, так і прокурорів, які здійснюють процесуальне керівництво і підтримують державне обвинувачення в суді.
26.06.2014

Професором кафедри процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення Національної академії прокуратури України підготовлено монографію

Професором кафедри процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення Національної академії прокуратури України, кандидатом юридичних наук, доцентом Орлеаном А.М. підготовлено монографію „Кримінально-правове забезпечення в Україні охорони людини від експлуатації”.

У монографії розглянуто проблему кримінально-правового забезпечення охорони людини від експлуатації. Визначено понятійний апарат та методологічну базу дослідження. Особливу увагу приділено теоретичним засадам диференціації форм впливу на людину. Розглянуто теоретичне підґрунтя та методологію втілення загальних підстав та принципів криміналізації в конструювання складів злочинів, призначених для охорони людини від експлуатації. Досліджено теоретичні та практичні аспекти кримінально-правового забезпечення охорони людини від різних видів експлуатації та запропоновано шляхи їх оптимізації.

Видання розраховане на студентів, викладачів, науковців та працівників правоохоронних органів.


24.06.2014

24 червня 2014 року в Національній академії прокуратури України відбулись урочисті заходи, присвячені випуску магістрів права

Збори з нагоди випуску магістрів права заочної форми навчання Інституту підготовки кадрів Академії відкрив ректор Євген Блажівський. У своєму виступі він зазначив, що на випускників покладено надзвичайно важливу й відповідальну місію, оскільки вони працюють у непростий період випробування нашої держави на міцність та єдність, в часи великих змін у нашому суспільстві і мають честь долучитися до розбудови сучасної європейської країни.

За дорученням Генерального прокурора України Віталія Яреми випускників, гостей, науковців та професорсько-викладацький склад Академії із завершенням чергового циклу навчання привітав перший заступник Генерального прокурора України Микола Голомша.

У вітальному слові він наголосив на важливій ролі Академії в підготовці кадрів для органів прокуратури України завдяки потужному професорсько-викладацькому складу, який забезпечує ефективну професійну підготовку працівників прокуратури.

Також він висловив впевненість, що здобуті знання будуть покладені в основу професійного життя випускників і сприятимуть утвердженню законності в державі.

Із привітанням до присутніх звернувся також старший помічник Генерального прокурора України з особливих доручень Олег Литвак.

Завершив урочистості з нагоди випуску магістрів права випускник Сергій Сегеда, який подякував керівництву Академії та Генеральної прокуратури України за привітання.


Jan || Feb || Mar || Apr || May || Jun || Jul || Aug || Sep || Oct || Nov || Dec ||

© 2002-2013 НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРОКУРАТУРИ УКРАІНИ