НОВИНИ І ПОДІЇ :: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ :: ТЕЛЕФОН ДОВІРИ АКАДЕМІЇ
:: ПОРТАЛ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ


НОВИНИ І ПОДІЇ

08.02.2016

Завершились заняття в Інституті підвищення кваліфікації кадрів

5 лютого 2016 року в Національній академії прокуратури України завершилося навчання для прокурорів відділів нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях прокуратур регіонального рівня.

Навчальний процес передбачав проведення тренінгів, на яких відпрацьовувалися актуальні питання прокурорської діяльності за вказаним напрямом.

Особливу увагу прокурорів було зосереджено на формуванні навичок спілкування у професійній діяльності та вирішенні конфліктних ситуацій в роботі прокурора.

Зі слухачами обмінювались практичним досвідом і представники Генеральної прокуратури України.

Після завершення навчання кожен із 27 прокурорів отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації.

27.01.2016

У Національній академії прокуратури України відбулася зустріч із представниками Консультативної місії Європейського Союзу

26 січня 2016 року у Національній академії прокуратури України відбулася зустріч проректора Руслана Стефанчука та заступника директора Інституту підвищення кваліфікації прокурорів Віри Шулякової зі Стратегічним радником з питань реформи прокуратури Консультативної місії Європейського Союзу Харальдом Чарло та Спеціалістом з питань реформи прокуратури Світланою Олійник.

Під час зустрічі Руслан Стефанчук поінформував про зміну структури та напрямів діяльності Академії відповідно до нового Закону України „Про прокуратуру” і в умовах реформування органів прокуратури України.

Особливу увагу Руслан Стефанчук приділив майбутньому тренінгу для новопризначених керівників місцевих прокуратур, програма якого наразі готується у співпраці з європейськими експертами у галузі прокурорської діяльності.

Більш детальну інформацію про програму тренінгу, тематику лекцій, що проводитимуться за участю діючих прокурорів, представників адвокатури та суддівського корпусу, гостям презентувала заступник директора Інституту підвищення кваліфікації прокурорів Віра Шулякова.

За результатами зустрічі сторони обговорили можливість співпраці з таких питань:
• залучення експертів Європейського Союзу до розробки навчальних програм зі спеціальної підготовки та підвищення кваліфікації прокурорів;
• сприяння в ознайомленні прокурорів із кращою практикою, що напрацьована EJTN;
• можливості фінансування європейськими інституціями навчальних програм з поглибленого вивчення англійської мови викладачами Академії.


26.01.2016

Заняття в Інституті підвищення кваліфікації кадрів (з 25 січня по 5 лютого)

25 січня 2016 року в Національній академії прокуратури України розпочалося навчання для прокурорів відділів нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях прокуратур регіонального рівня.

Навчальний процес передбачає практичне закріплення актуальних питань: особливостей процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у місцях позбавлення волі; прокурорського нагляду за додержанням законів при застосуванні до громадян заходів впливу за адміністративні правопорушення; здійснення прокурорського нагляду за додержанням законів в установах попереднього ув’язнення.

Тренінги для слухачів будуть присвячені, зокрема, і проблемам кваліфікації діянь, що дезорганізують виконання покарань, нагляду органів прокуратури за додержанням законів у сфері примусової психіатрії, призначенню прокурором судових експертиз у кримінальному провадженні.

Увагу прокурорів буде зосереджено і на формуванні навичок спілкування у професійній діяльності та вирішенні конфліктних ситуацій в роботі прокурора.

25.01.2016

Завершились заняття в Інституті підвищення кваліфікації кадрів

22 січня 2016 року в Національній академії прокуратури України завершилося навчання для прокурорів відділів нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратур регіонального рівня.

Навчальний процес передбачав як теоретичну частину, так і проведення тренінгів, на яких практично відпрацьовувалися актуальні питання прокурорської діяльності: методика допиту свідка під час досудового розслідування та основні положення з підготовки прокурора до його допиту в суді; особливості кримінально-правової характеристики видів організованих злочинних угруповань; методика організації та здійснення прокурорського нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність з протидії організованій злочинності.

Особливу увагу прокурорів було зосереджено на формуванні навичок спілкування у професійній діяльності та криміналістичному забезпеченні процесуального керівництва досудовим розслідуванням.

Зі слухачами обмінювались практичним досвідом і представники Генеральної прокуратури України.

Після завершення навчання кожен із 25 прокурорів отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації.


14.01.2016

У Національній академії прокуратури України розпочалося підвищення кваліфікації для слухачів дистанційної форми навчання

11 січня 2016 року в Національній академії прокуратури України розпочалося навчання з підвищення кваліфікації за дистанційною формою без відриву від виконання службових обов’язків для прокурорів місцевих прокуратур, а також військових прокуратур гарнізонів, які здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням.

Під час навчання слухачі самостійно опрацьовують лекційні матеріали та складають тести для перевірки закріплених знань, а наприкінці лютого прибудуть до Академії для складення підсумкового іспиту.

Дистанційна форма навчання при підвищенні кваліфікації працівниками органів прокуратури України стала можливою внаслідок використання сучасних інформаційних технологій.

Головна умова – доступ до всесвітньої мережі Інтернет, за допомогою якої слухачі мають можливість отримувати з офіційного Веб-сайту Академії спеціально підготовлену науковцями методичну літературу та курси відеолекцій.

13.01.2016

Заняття в Інституті підвищення кваліфікації кадрів (з 11 по 22 січня)

11 січня 2016 року в Національній академії прокуратури України розпочалося навчання для прокурорів відділів нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратур регіонального рівня.

Навчальний процес передбачає практичне закріплення актуальних питань: прокурорського нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю; діяльності прокурора щодо недопущення порушень Конвенції про захист прав та основоположних свобод людини; міжнародно-правової допомоги у кримінальному провадженні.

Тренінги для слухачів будуть присвячені, зокрема, і криміналістичному забезпеченню процесуального керівництва досудовим розслідуванням, проблемам кваліфікації окремих злочинів, що вчиняються організованими злочинними угрупованнями, процесуальній діяльності прокурора із забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні.

Увагу прокурорів буде зосереджено і на формуванні навичок спілкування у професійній діяльності та формах використання спеціальних психологічних знань.

30.12.2015

Вийшов друком науковий фаховий журнал „Вісник Національної академії прокуратури України” № 4 (42)’2015 та розміщено у мережі Інтернет електронне наукове фахове видання „Науковий часопис Національної академії прокуратури України” № 4 (8)’2015.

Більш детальна інформація щодо змісту чергових випусків фахових видань знаходиться за наступними посиланнями:

„Вісник Національної академії прокуратури України” № 4 (42)’2015;
„Науковий часопис Національної академії прокуратури України” № 4 (8)’2015.

Jan || Feb || Mar || Apr || May || Jun || Jul || Aug || Sep || Oct || Nov || Dec ||

© 2002-2015 НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРОКУРАТУРИ УКРАІНИ