НОВИНИ І ПОДІЇ :: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ :: ТЕЛЕФОН ДОВІРИ АКАДЕМІЇ
:: ПОРТАЛ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ


НОВИНИ І ПОДІЇ

27.07.2015

У Національній академії прокуратури України розпочав роботу навчальний тренінг з тематики фінансових розслідувань та повернення активів

Сьогодні, 27 липня 2015 року, у Національній академії прокуратури України розпочався тижневий тренінг для працівників Генеральної прокуратури України, Національної академії прокуратури України та Державної служби фінансового моніторингу з тематики фінансових розслідувань і повернення активів, здобутих злочинним шляхом.

Аналогічний тренінг за участю прокурорсько-слідчих працівників Генеральної прокуратури України та представників Національної академії прокуратури України відбувся у січні поточного року.

Захід організовано у рамках Угоди про співробітництво між Генеральною прокуратурою України та Міжнародним центром з повернення активів Базельського інституту управління, підписаної 11 серпня 2014 року.

Під час тренінгу планується висвітлити актуальні аспекти правової кваліфікації, виявлення і розслідування фінансових злочинів, зокрема, пов’язаних із корупцією, незаконним збагаченням та відмиванням доходів.

Навчальний захід передбачає проведення теоретичних та практичних занять (тренінгів), які включатимуть методику розслідувань фінансових злочинів, особливості надання взаємної правової допомоги та повернення активів, а також підготовку до судового розгляду зазначеної категорії кримінальних проваджень.

Довідково: Міжнародний центр з повернення активів (ICAR) є одним із підрозділів, який входить до складу Базельського інституту управління та спеціалізується на зміцненні потенціалу країн щодо повернення викрадених активів, приділяючи особливу увагу фінансовим розслідуванням і методиці відстеження цих активів, наданню взаємної правової допомоги і міжнародному співробітництву при розслідуванні справ, пов’язаних з корупцією та відмиванням коштів. Базельський інститут управління, заснований у 2003 році, є незалежною неприбутковою установою, яка здійснює діяльність у сфері профілактики корупції, державного та корпоративного управління, боротьби з відмиванням грошей, дотримання положень кримінального законодавства та повернення викрадених активів. Міжнародний колектив фахівців Інституту працює з державними і приватними організаціями з усього світу з метою підвищення якості управління на глобальному рівні у відповідності з міжнародними стандартами та передовою практикою.21.07.2015

Оголошено відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників

З 20 липня 2015 року на базі Національної академії прокуратури України розпочав роботу Київський центр збору документів на заміщення керівних посад нових місцевих прокуратур у Київській, Вінницькій, Рівненській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській областях та місті Києві.

Участь у конкурсному відборі можуть взяти як працівники органів прокуратури України, так і громадяни без прокурорського досвіду роботи, які мають вищу юридичну освіту і п’ятирічний досвід роботи за фахом.

Детальна інформація про порядок проведення чотирирівневого конкурсу, повний перелік необхідних документів та інші відомості розміщені у відповідному розділі офіційного сайту Генеральної прокуратури України за посиланням http://www.gp.gov.ua/ua/reforms.

Адреса Київського центру збору документів на заміщення керівних посад нових місцевих прокуратур: м. Київ, вул. Мельникова, 81-б.

Прийом документів триватиме до 2 серпня 2015 року включно, з 9 до 18 години, без перерв та вихідних.

03.07.2015

Відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Національної академії прокуратури України

2 липня 2015 року в Академії відбулося засідання спеціалізованої вченої ради (Д 26.730.02), під час якого успішно захистили дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право Гринько Р.В. на тему „Заходи оперативного впливу у зобов’язальних правовідносинах” і Чернега В.М. на тему „Морально-правові принципи в сімейному праві України”.

Також прийнято до захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук та доктора юридичних наук за спеціальностями 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право і 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

02.07.2015

Відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Національної академії прокуратури України

1 липня 2015 року в Академії відбулося засідання спеціалізованої вченої ради (Д 26.730.02), під час якого успішно захистили дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право Козьяков Д.І. на тему „Адміністративно-правове регулювання державного гірничого нагляду” і за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право Губська А.В. на тему „Групові позови в цивільному процесі”.

Також прийнято до захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук та доктора юридичних наук за спеціальностями 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право і 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

30.06.2015

Представник Національної академії прокуратури України взяв участь у семінарі „Взаємодія прокурора, слідчого та оперативних підрозділів при проведенні негласних слідчих (розшукових) дій, використання їх результатів у кримінальному провадженні”

Днями у прокуратурі Закарпатської області відбудеться навчально-методичний семінар „Взаємодія прокурора, слідчого та оперативних підрозділів при проведенні негласних слідчих (розшукових) дій, використання їх результатів у кримінальному провадженні”.

Науковий захід розрахований на прокурорських працівників, які здійснюють процесуальне керівництво та підтримують державне обвинувачення в суді.

Національну академію прокуратури України на семінарі представляв професор кафедри нагляду за додержанням законів при проведенні досудового розслідування Олексій Геселев, який у режимі відеоконференцзв’язку виступив із доповіддю „Актуальні питання взаємодії прокурора, слідчого та оперативних підрозділів при використанні результатів негласних слідчих (розшукових) дій для доказування у кримінальному провадженні”.


Jan || Feb || Mar || Apr || May || Jun || Jul || Aug || Sep || Oct || Nov || Dec ||

© 2002-2015 НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРОКУРАТУРИ УКРАІНИ